📦
📦 Przedmioty

Sys244749_name

Sklep z Przedmiotami (nieznane)
Poziom: 1 (nieznane)
ID: 244749

Sys244749_shortnote

Fakty

Poziom
1 (nieznane)
Qualitätsstufe
Sklep z Przedmiotami (nieznane)
Gegenstandsart
Allgemein
Stapelgröße
1 (nieznane)
Preis
2 (nieznane)

Wartość niepotwierdzona: znaczenie kolumny źródłowej nie zostało jeszcze sprawdzone wobec danych surowych.

Nazwa we wszystkich językach

Deutsch Sys244749_name (nieznany)
English Sys244749_name (nieznany)
Español Sys244749_name (nieznany)
Français Sys244749_name (nieznany)
Polski Sys244749_name (nieznany)
繁體中文 黑羽翅膀 禮包