📦
📦 Przedmioty

Sys245235_name

Sklep z Przedmiotami (nieznane)
Poziom: 1 (nieznane)
ID: 245235

Sys245235_shortnote

Fakty

Poziom
1 (nieznane)
Qualitätsstufe
Sklep z Przedmiotami (nieznane)
Gegenstandsart
Werkzeug
Stapelgröße
100 (nieznane)
Preis
2 (nieznane)

Wartość niepotwierdzona: znaczenie kolumny źródłowej nie zostało jeszcze sprawdzone wobec danych surowych.

Nazwa we wszystkich językach

Deutsch Sys245235_name (nieznany)
English Sys245235_name (nieznany)
Español Sys245235_name (nieznany)
Français Sys245235_name (nieznany)
Polski Sys245235_name (nieznany)
繁體中文 完美武器加固鎚